Powitanie lata w górach :)

fot. © Łukasz Nodzyński fot. © Łukasz Nodzyński www.tatrafoto.pl

Lato tuż, tuż - nic więc dziwnego, że większość popularnych miejscowości w naszym regionie przygotowała szczególne powitania tego sezonu :)

Już jutro możemy świętować w Zakopanem lub Czorsztynie. W pierwszym przypadku impreza rozpocznie się na Krupówkach w rejonie Oczka Wodnego - od godziny 16. Rozśpiewany korowód przejdzie do Placu Niepodległości gdzie odbędzie się koncert, będzie można spróbować regionalnych smakołyków i zaopatrzyć się w wyroby góralskiego rzemiosła. Miłośnicy Pienin mogą udać się zaś do Czorsztyna - tam w amfiteatrze impreza rozpoczyna się od godziny 15 - w programie koncerty, konkursy, degustacje potraw regionalnych.

Nowy Targ świętować będzie przez dwa dni - za tydzień (23-24 czerwca) odbędą się koncerty na miejskim rynku - wystąpią między innymi: Majka Jeżowska z zespołem, Piotr Zioła, UK Legends, Carrantuohill i Dikanda. Również tutaj nie zabraknie regionalnych smakołyków :)

Poniżej znajdziecie plakaty promocyjne - Villa Fiore zaprasza na rozpoczęcie sezonu letniego!


KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 82 023
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
Logo Xsmall
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.