Pakiety feryjne

Ferie w Białym Dunajcu Ferie w Białym Dunajcu Villa Fiore zaprasza! Wyróżniony

Biały Dunajec to miejscowość przyjazna młodzieży - idealne miejsce na zimowe ferie!

W naszych okolicach znajdują się wyciągi narciarskie (Toko Land, U Steni), lodowisko, dwa aquaparki z wodami termalnymi. Do Zakopanego szybko dojedziecie busem (ok 10 minut jazdy), a bardziej wymagający narciarze równie łatwo dostaną się do większych stacji narciarskich w pobliskiej Białce i Bukowinie. Goście Villa Fiore mogą skorzystać z szeregu zniżek - wydajemy Kartę Tatrzańską ważną w wielu punktach na terenie całego Podhala. Nie obowiązuje u nas opłata klimatyczna.

Dla naszych feryjnych gości przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety cenowe - w cenę wliczone są noclegi ze śniadaniami (każde z ciepłym daniem).

  • Pakiet 2+1 na 5 dni za 825zł (dwie osoby dorosłe i jedno dziecko)
  • Pakiet 2+2 na 5 dni za 1175zł (dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci)
  • Pakiet 2+1 na 6 dni za 1020zł (dwie osoby dorosłe i jedno dziecko)
  • Pakiet 2+2 na 6 dni za 1415zł (dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci)
  • Pakiet 2+1 na 7 dni za 1365zł (dwie osoby dorosłe i jedno dziecko)
  • Pakiet 2+2 na 7 dni za 1645zł (dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci)

Za dodatkową opłatą możemy zorganizować kulig z pochodniami (lub wycieczkę konnymi wozami - zależnie od pogody) zakończony ogniskiem - zobacz filmik z takiej wycieczki w ubiegłym roku :) Istnieje też możliwość dowozu (do 7 osób) w wybrane miejsce w naszym regionie.

W okresie zimowym na Podhalu zawsze dzieje się coś ciekawego - obserwuj naszą stronę lub fanpage na facebooku żeby dowiedzieć się o wydarzeniach w naszej okolicy. Zapraszamy na ferie do Białego Dunajca!

Nasi goście otrzymują KARTĘ TATRZAŃSKĄ, która uprawnia do wielu zniżek na terenie Podhala (wybrane wyciągi, muzea, aquaparki, karczmy itd) - rodzina spędzająca kilka dni w naszym regionie może znacznie zaoszczędzić na turystycznych wydatkach - polecamy! Przeczytaj więcej o karcie tatrzańskiej (nowe okno).

* Przyjmujemy zadatek na planowany okres pobytu w wysokości 30% (przelew). Pozostałą cześć kwoty należy uregulować w dniu przyjazdu (gotówka). Poniższy cennik zawiera wyżywienie - śniadania. Posiadamy atrakcyjne zniżki dla powracających gości - proszę dzwonić po szczegóły: tel. 604 692 696 lub:
* Powyższe zestawienie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podane ceny nie obowiązują w dni świąteczne, "długie weekendy", oraz w sylwestra. Nie obowiązuje u nas opłata klimatyczna ani parkingowa. Parking jest monitorowany, na terenie ośrodka znajduje się bezpłatna sieć internetowa wi-fi. Uiszczony zadatek przepada, jeśli czas anulowania rezerwacji jest krótszy niż 7 dni przed terminem przyjazdu. Skrócenie pobytu przez gościa nie upoważnia do zwrotu wpłaconej części kwoty za niewykorzystane dni.
Etykiety :

KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 73 856
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
Logo Xsmall
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Weekend w górach, Ferie, Sylwester, Kuligi

m9

Zobacz Nasze Zimowe

PROMOCJE!

NASZE PAKIETY NA ZIMĘ

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.