Karta tatrzańska

Karta rabatowa

Goście Villa Fiore otrzymują bezpłatnie Kartę Tatrzańską uprawniającą do zniżek w wielu punktach handlowych i usługowych na terenie Podhala.

Gdy kilka lat temu miała miejsce pierwsza emisja karty - od razu stała się hitem wśród turystów. Uprawnia ona bowiem do zniżek - od 10 do nawet 20 procentowych - we wszystkich placówkach, które przystąpiły do tego projektu. Kartę ważną w sezonach letnim i zimowym można otrzymać w wybranych miejscach noclegowych na Podhalu - między innymi w naszej Villa Fiore!

Każdy kto zarezerwuje u nas nocleg dostaje ten wyjątkowy bonus. A gdzie go można wykorzystać? Oto kilka przykładów:

Listę miejsc, do których możemy wybrać się z kartą mogą Państwo zobaczyć na oficjalnej stronie Karty tatrzańskiej - pod tym linkiem. Dzięki tej okazji możecie w pełni skorzystać z bogactwa atrakcji, jakie oferuje tętniące życiem Podhale... Zapraszamy do Białego Dunajca i naszej Villa Fiore!

Skontaktuj się z nami i spytaj o zniżki dla dzieci - ceny ustalamy indywidualnie uwzględniając ilość osób, wiek dzieci, ilość rezerwowanych noclegów - zadzwoń   604 692 696 lub napisz nam email: kontakt@villafiore.pl, Zapraszamy :)

co więcej?

Piszą o nas:

 • Nie ma opcji żeby dać mniej niż 5 gwiazdek ? Ania - gospodyni jest niepowtarzalna, już po 1szym dniu człowiek czuje się jak w domu. Na śniadanie rozpieszcza przepysznym omletem i świetnym humorem od samego rana ? Wrócimy na pewno!
  Sylwia
 • Rewelacyjnie spędzony czasPani Ania wspaniała. Od śniadania do wieczora chętna do pomocy. Jak na pobyt to tylko Tam. Masaże które są tam oferowane są super i pełna godzina. Byliśmy na rocznicę z kolacja. Warto
  Jacek
 • Do Villa Fiore z mężem i z dziećmi jeździmy od lat, polecam to miejsce z czystym sumieniem. Właścicielka wspaniała kobieta dzięki niej czujesz się jak w domu. Atmosfera jest wspaniała, czyste pokoje , a śniadania najlepsze !! Jeszcze nie raz tam wrócimy.
  Beata
 • Raz przyjedziesz i już zawsze będziesz mile wspominać to miejsce. Gospodarze tworzą niezwykle miłą atmosferę, usiądą, pogadają. Pokoje czyściutkie, z łazienkami . Dzieci mają się gdzie bawić, jest grill i duży stół z parasolem
  Asia
 • Jesteśmy już 3 raz u Ani właścicielki.To wspaniałe miejsce ,świetny klimat, przepyszne śniadanka (nasze ulubione) czysto wszędzie az błyszczy.Nie chcę się wyjeżdżać. Nasz syneczek nie może się nacieszyć cudownymi pieseczkami.Napewno powrócimy
  Joanna
 • Spędziliśmy tam z Mężem pierwszą rocznicę ślubu, było przytulnie, romantycznie ale przede wszystkim wesoło. ? Pani Aneczka... To cudowna kobieta, która dba o swoich gości oraz napędza całą atmosferę. ❤Pokoje z łazienkami bardzo czyste i zadbane. Śniadanka przepyszne, już tęsknię za omlecikiem.???
  Julita