Nowy pakiet dla dwojga

Pakiet Góralski Pakiet Góralski Wyróżniony

Pakiety cenowe cieszą się największym zainteresowaniem - wprowadziliśmy więc kolejny, atrakcyjny pakiet dla dwojga... :)

Nasz "Pakiet Góralski" to świetny sposób na spędzenie kilku dni w górach - i zapoznanie się z miejscowymi specjałami! Co zawiera ta opcja:

  • Dwa noclegi dla dwóch osób,
  • Na powitanie znajdziecie w pokoju góralski poczęstunek - deska naszych regionalnych przysmaków z rozgrzewającą herbatką :)
  • Podczas pobytu wybierzecie się na wycieczkę bryczką zakończona kolacją w karczmie regionalnej (specjalność karczmy do wyboru: półmisek dla dwojga z daniami mięsnymi lub jarskimi, grzaniec korzenny),
  • Po kolacji wrócicie do willi również konnym zaprzęgiem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz cenami naszych pozostałych pakietów: zobacz cennik. Jeśli chcecie skomponować własny plan pobytu (wzbogacony o masaże, baseny termalne, kulig, romantyczne przystrojenie pokoju) lub zrobić niespodziankę bliskim w formie karty podarunkowej - skontaktujcie się z nami poprzez:

  • email:
  • telefon: 604 692 696

Villa Fiore zaprasza do Białego Dunajca!


KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 82 023
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
Logo Xsmall
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.