Spływ Dunajcem

„Flisak” autorstwa Korona b - Praca własna. „Flisak” autorstwa Korona b - Praca własna. Licencja GFDL na podstawie Wikimedia Commons - http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Flisak.jpg#/media/File:Flisak.jpg

Pisaliśmy niedawno o możliwości zwiedzenia Podhala w zabytkowym pociągu, konnym zaprzęgiem, a nawet balonem i samolotem...;) Już niedługo będziemy mieli możliwość skorzystania z kolejnej atrakcji - niebawem rozpoczyna się sezon flisacki!

Do rozpoczęcia sezonu zostało już tylko kilka tygodni - pierwsze wycieczki planowane są jak co roku na 1 kwietnia. Spływ przełomem Dunajca na łodziach flisackich to ponad dwie godziny obcowania z dziką przyrodą i majestatem gór. Spływ można rozpocząć w Sromowcach Wyżnych - Kątach lub u podnóża Trzech Koron (Sromowce Niżne) - miejsca docelowe to Szczawnica lub Krościenko (trasa dłuższa).

Płynąc flisacką łodzią będziemy mogli posłuchać masy ciekawostek i opowieści, które nie tylko umilą nam czas ale także wiele nauczą o otaczającym nas krajobrazie. Spływ Dunajcem to doskonałe uzupełnienie Waszego wypoczynku w górach - w tym roku warto przedłużyć sobie świętowanie wielkanocne, by "załapać" się na pierwsze wiosenne wycieczki góralskimi tratwami.

Gościom Villi Fiore chętnie pomożemy przy organizacji wycieczki. Przypominamy również o innych wydarzeniach i atrakcjach, o których warto przeczytać:


KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 82 023
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
Logo Xsmall
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.