Pakiet walentynkowy

Pakiet walentynkowy Pakiet walentynkowy Villa Fiore w Białym Dunajcu Wyróżniony

Tym razem święto zakochanych przypada w środku tygodnia... Jeśli macie wolne - możecie wybrać się do nas właśnie w ten czas, a jeśli nie - zamówcie nasz walentynkowy pakiet weekendowy :) Nasz pakiet to idealny pomysł na walentynkowy prezent!

W naszym walentynkowym pakiecie proponujemy wam:

  • dwa noclegi dla dwojga,
  • walentynkowe śniadania,
  • pokoje przystrojone romantyczną dekoracją (kwiaty, świece, wybrane wino, nastrojowe elementy wyposażenia),
  • kulig z pochodniami (wycieczka konnym wozem jeśli nie będzie śniegu),
  • po kuligu ognisko z pieczeniem kiełbasek, góralski poczęstunek,

Cena pakietu to 550zł za dwie osoby.

Możecie też wybrać opcje dodatkowe (za dopłatą):

  • wejście dla 2 osób (2,5h) do aquaparku z wodą termalną + 70zł,
  • masaż relaksacyjny dla dwojga (przeczytaj więcej o masażach) - cena do uzgodnienia.
  • kolacja w regionalnej karczmie - do uzgodnienia - konieczna rezerwacja z wyprzedzeniem - w tym okresie nie znajdziemy miejsca "last minute" ;)
Nasza willa była świadkiem wielu romantycznych momentów - zaręczyn, rocznic, uroczystych chwil. Jeśli chcesz sprawić niespodziankę drugiej połówce - na przykład oświadczyć się podczas kolacji w karczmie przy muzyce na żywo - daj nam znać - pomożemy ci idealnie zaplanować taki niezapomniany moment :)

* Przyjmujemy zadatek na planowany okres pobytu w wysokości 30% (przelew). Pozostałą cześć kwoty należy uregulować w dniu przyjazdu (gotówka). Poniższy cennik zawiera wyżywienie - śniadania. Posiadamy atrakcyjne zniżki dla powracających gości - proszę dzwonić po szczegóły: tel. 604 692 696 lub:
* Powyższe zestawienie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Podane ceny nie obowiązują w dni świąteczne, "długie weekendy", oraz w sylwestra. Nie obowiązuje u nas opłata klimatyczna ani parkingowa. Parking jest monitorowany, na terenie ośrodka znajduje się bezpłatna sieć internetowa wi-fi. Uiszczony zadatek przepada, jeśli czas anulowania rezerwacji jest krótszy niż 7 dni przed terminem przyjazdu. Skrócenie pobytu przez gościa nie upoważnia do zwrotu wpłaconej części kwoty za niewykorzystane dni.
Etykiety :

KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 73 856
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.