Wycieczki jednodniowe

Schronisko na hali Kondratowej Schronisko na hali Kondratowej fot. Adam Jeżyński

W górach, niezależnie od pogody zawsze jest co zwiedzić, a jeśli nie chce nam się wymyślać planu na kolejny dzień to warto zwrócić się do osób, które zrobią to za nas :)

Wycieczki jednodniowe to ostatnio bardzo popularna forma bezproblemowego wypełnienia dnia atrakcjami. Biur wycieczkowych w Zakopanem jest co najmniej kilka - my wypróbowaliśmy i z czystym sumieniem polecamy firmę Strama. Można do nich zadzwonić po rezerwację wycieczki - ale warto wybrać się też osobiście do biura na Krupówkach 58 (wejście dzielone ze sklepem turystycznym) i porozmawiać z konsultantkami o najbliższych wyjazdach.

Dostępne są zarówno krajowe wycieczki - na przykład spływ Dunajcem ze zwiedzaniem zamku w Niedzicy i kościołem w Dębnie czy wycieczka do Krakowa i Wieliczki - jak i zagraniczne. Nawiasem mówiąc autokar jadący w "krajowych" kierunkach może zabrać was z przystanku Biały Dunajec Górny nieopodal naszej willi. Jeśli wybierzecie wycieczki na Słowację (na przykład "Wysokie Tatry" ze zwiedzaniem jaskini Bielańskiej, jeziora Szczyrbskiego i Hrebienioka z wodospadami), Węgry czy Czechy - wtedy odjazd będzie z jednego z przystanków w Zakopanem.

Możemy dopasować wycieczkę do możliwości jadących z nami osób - znajdzie się coś dla starszych, dzieci, a również dla bardziej aktywnych osób. A ceny? Podliczając kilka wycieczek, które ostatnio odbyliśmy - mamy wątpliwości czy jadąc samemu wydalibyśmy mniej. Tu zaś oprócz dojazdu mamy opiekę pilota/przewodnika oraz ubezpieczenie. Naszym zdaniem od strony finansowej jest to oferta atrakcyjna - możecie aktualny cennik zobaczyć na stronie firmy Strama. Trzeba przy tym pamiętać, że przy wyjazdach za granicę musimy wziąć ze sobą walutę w Euro, którą wydamy na bilety wstępu (chyba, że nie chcemy korzystać z którejś części wycieczki) - do kolejek, jaskiń, zamków itp.

Przeplatając wasz górski wypoczynek wykupionymi wycieczkami z tymi "tradycyjnymi", na które wybieramy się samodzielnie (Doliny - Chochołowska i Kościeliska, Kasprowy, Kuźnice - hala Kondratowa, Gubałówka) wykorzystacie w pełni swój wolny czas :)

A ile można zobaczyć np. w trzy dni korzystając z wycieczek Strama oraz własnych? Naprawdę sporo (zdjęcia Adam i Bartek Jeżyńscy):


KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 82 023
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
Logo Xsmall
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.