Kulig w górach

Zimowe Tatry to nie tylko narty i szaleństwa na stoku. Biały Dunajec słynie między innymi z kuligów, które są tutaj organizowane...

Tradycyjne drewniane sanie, powożący ubrany w góralski strój i wieczorna jazda przez zaśnieżone drogi... Kuligi z pochodniami to niezapomniana przygoda, którą będziecie chcieli powtórzyć podczas kolejnych odwiedzin w naszych gościnnych progach! Jazda przez przepiękne okolice Białego Dunajca może być zwieńczona dużym góralskim ogniskiem, na którym możemy spróbować nie tylko tradycyjnie przyrządzonych rarytasów ale też posłuchać muzyki na żywo.

Goście Villa Fiore mogą zamówić kulig z pochodniami zakończony poczęstunkiem (możliwość zorganizowania ogniska) - to świetny sposób na spędzenie czasu w naszych okolicach! Jeśli nie masz u nas zamówionego noclegu - również możesz zamówić sam kulig - skontaktuj się z nami i spytaj o szczegóły.

Kulig to nieodłączny element ferii, weekendu we dwoje czy też sylwestra w górach. Oczywiście o ile są dobre warunki pogodowe możemy zorganizować taką przejażdżkę w dowolnym momencie. Po konnej wyprawie wrócicie na nocleg do naszej przytulnej Villa Fiore!

Kulig w naszych górach to:

  • ok. 2-godzinna wycieczka
  • ognisko
  • poczęstunek (pieczenie kiełbasy, regionalne przysmaki)
  • możliwość odświętnego przystrojenia sań (np. na uroczystości - zaręczyny, rocznice, romantyczny pobyt...)
  • możliwość wynajęcia zespołu muzycznego

Wycieczki w sezonach wiosna - jesień odbywają się na góralskich dorożkach. A dla miłośników koni, sań i nart zimowy Biały Dunajec ma jeszcze jedną atrakcję, której po prostu nie można przegapić - Parada Gazdowska.

Jeśli jesteście w naszych stronach i chcecie wybrać się na kulig - zapraszamy do kontaktu. A jeśli szukacie noclegu - sprawdźcie nasz cennik, zapraszamy!

Kilka opinii

Więcej opinii o nas znajdziesz na:

Facebook2   Google   Tripadvisor

KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 82 023
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
Logo Xsmall
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.