Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki

Każdego lata odbywają się w Białym Dunajcu Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki :)

Wybory "Nojśwarniyjsyj" to nie tylko zabawa, w której oceniane są piękne góralki - to również masa imprez dodatkowych, koncertów i niespodzianek!

Kandydatki muszą wykazać się umiejętnością prac domowych, gospodarskich, wiedzą o regionie i rzecz jasna urodą :)

Ta całodniowa impreza obfituje w liczne atrakcje - przejazd orszaku konnego, koncerty zespołów muzycznych, konkursy... Oczywiście punktem kulminacyjnym jest wybór Nojśwarniyjsyj Górolecki. Kandydatki muszą wykazać się umiejętnością prac domowych, gospodarskich, wiedzą o regionie i rzecz jasna urodą :) Jury ocenia dziewczęta w pięciu kategoriach:

 • Uroda: wdzięk, figura, prezencja
 • Ubiór: uczesanie, strój świąteczny, ubranie codzienne
 • Zaradność: konkurencje w ubraniu codziennym, konkurencje w stroju świątecznym:
 • Kultura: śpiew – 1 zwrotka (można dobrać drugi głos), taniec – 1 figura (dziewczęta tańczą z wylosowanym chłopakiem) , gwara
 • Wiedza o regionie: 2 pytania – każde 1-5 pkt.

 

W naszych okolicach zawsze dzieje się coś ciekawego (wcześniej odbędzie się "Dzień Pstrąga", o którym poinformujemy w kolejnym wpisie") - Villa Fiore zaprasza do Białego Dunajca :)

Zostaw komentarz:

Piszą o nas:

 • Nie ma opcji żeby dać mniej niż 5 gwiazdek ? Ania - gospodyni jest niepowtarzalna, już po 1szym dniu człowiek czuje się jak w domu. Na śniadanie rozpieszcza przepysznym omletem i świetnym humorem od samego rana ? Wrócimy na pewno!
  Sylwia
 • Rewelacyjnie spędzony czasPani Ania wspaniała. Od śniadania do wieczora chętna do pomocy. Jak na pobyt to tylko Tam. Masaże które są tam oferowane są super i pełna godzina. Byliśmy na rocznicę z kolacja. Warto
  Jacek
 • Do Villa Fiore z mężem i z dziećmi jeździmy od lat, polecam to miejsce z czystym sumieniem. Właścicielka wspaniała kobieta dzięki niej czujesz się jak w domu. Atmosfera jest wspaniała, czyste pokoje , a śniadania najlepsze !! Jeszcze nie raz tam wrócimy.
  Beata
 • Raz przyjedziesz i już zawsze będziesz mile wspominać to miejsce. Gospodarze tworzą niezwykle miłą atmosferę, usiądą, pogadają. Pokoje czyściutkie, z łazienkami . Dzieci mają się gdzie bawić, jest grill i duży stół z parasolem
  Asia
 • Jesteśmy już 3 raz u Ani właścicielki.To wspaniałe miejsce ,świetny klimat, przepyszne śniadanka (nasze ulubione) czysto wszędzie az błyszczy.Nie chcę się wyjeżdżać. Nasz syneczek nie może się nacieszyć cudownymi pieseczkami.Napewno powrócimy
  Joanna
 • Spędziliśmy tam z Mężem pierwszą rocznicę ślubu, było przytulnie, romantycznie ale przede wszystkim wesoło. ? Pani Aneczka... To cudowna kobieta, która dba o swoich gości oraz napędza całą atmosferę. ❤Pokoje z łazienkami bardzo czyste i zadbane. Śniadanka przepyszne, już tęsknię za omlecikiem.???
  Julita