Biały Dunajec - i okolice

Biały Dunajec to jedna z najpiękniejszych miejscowości Podhala. Rozciągają się stąd zapierające dech w piersiach widoki na Tatry. W pełni doświadczyć tego można korzystając z punktów widokowych, które napotkamy na trasach pieszych czy rowerowych wycieczek po okolicy

W Białym Dunajcu na każdym kroku czuć powiew historii... Nic dziwnego, jest to bowiem stara wieś i pierwsze wzmianki o niej datują się na drugą połowę szesnastego wieku. Stąd też spacerując po okolicy napotkamy drewniane kapliczki, wiekowe domy i inne budowle nawiązujące do minionych lat, wkomponowane w urzekający krajobraz tatrzańskiej przyrody.

Położenie naszej miejscowości jest jej olbrzymią zaletą - bliskość Zakopanego oraz łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Podhala sprawiły, że Biały Dunajec stał się idealną bazą wypadową dla wytrawnych turystów.

Biały DunajecBiały Dunajec © Łukasz Nodzyński www.tatrafoto.pl

Dużą atrakcją turystyczną są Termy Podhalańskie. Do ciepłych źródeł przyjeżdżają turyści nie tylko z Polski ale też z różnych zakątków świata. Gości przyciągają również cykliczne imprezy odbywające się w Białym Dunajcu jak "Dzień pstrąga" w lecie czy "Parada gazdowska" zimą. Miejscowość ta przez cały rok tętni życiem i o każdej porze jest atrakcyjnym miejscem do wypoczynku.

Goście Villi Fiore zawsze otrzymują od nas informacje o tym jak najlepiej spędzić czas w naszej pięknej okolicy. Zapraszamy do rezerwacji noclegów w naszym ośrodku!

Główne atrakcje i udogodnienia:

Goście naszej willi dostają coś jeszcze - każdy kto zarezerwuje u nas nocleg otrzyma Kartę Tatrzańską uprawniającą do zniżek w wielu punktach usługowych i handlowych na terenie Podhala (szczegóły pod tym linkiem)!

Co jeszcze zobaczymy w pobliżu Białego Dunajca (podane są orientacyjne odległości w km):


KontaktOdpowiemy na każde Twoje pytanie

Ważne

Podróżujesz PKS-em lub pociągiem? Naszych gości przywieziemy do Villi Fiore z przystanku/dworca bez żadnych opłat! Również odwieziemy Cię na przystanek gdy będziesz już opuszczać nasze gościnne progi :)

Jesteśmy również na:


      

Adres

Villa Fiore
ul. Miłośników Podhala 83a
34-425 Biały Dunajec

Tel:(+48) 18 20 82 023
Tel.kom: +48 604 692 696
E-mail:
Logo Xsmall
    O nas     Pokoje    Cennik     Rezerwacje     Dla Rodzin - zniżki     Kontakt  

Nasza strona używa plików cookies. Możesz wyłączyć tę funkcjonalność w ustawieniach swojej przeglądarki.