Atrakcje w Białym Dunajcu

Biały Dunajec to jedna z najpiękniejszych miejscowości Podhala. Rozciągają się stąd zapierające dech w piersiach widoki na Tatry. W pełni doświadczyć tego można korzystając z punktów widokowych, które napotkamy na trasach pieszych czy rowerowych wycieczek po okolicy

W Białym Dunajcu na każdym kroku czuć powiew historii... Nic dziwnego, jest to bowiem stara wieś i pierwsze wzmianki o niej datują się na drugą połowę szesnastego wieku. Stąd też spacerując po okolicy napotkamy drewniane kapliczki, wiekowe domy i inne budowle nawiązujące do minionych lat, wkomponowane w urzekający krajobraz tatrzańskiej przyrody.

Położenie naszej miejscowości jest jej olbrzymią zaletą - bliskość Zakopanego oraz łatwy dostęp do wszystkich atrakcji Podhala sprawiły, że Biały Dunajec stał się idealną bazą wypadową dla wytrawnych turystów.

Dużą atrakcją turystyczną są Termy Podhalańskie. Do ciepłych źródeł przyjeżdżają turyści nie tylko z Polski ale też z różnych zakątków świata. Gości przyciągają również cykliczne imprezy odbywające się w Białym Dunajcu jak "Dzień pstrąga" w lecie czy "Parada gazdowska" zimą. Miejscowość ta przez cały rok tętni życiem i o każdej porze jest atrakcyjnym miejscem do wypoczynku.

Goście Villi Fiore zawsze otrzymują od nas informacje o tym jak najlepiej spędzić czas w naszej pięknej okolicy. Zapraszamy do rezerwacji noclegów w naszym ośrodku!

Główne atrakcje i udogodnienia:

Zostaw komentarz:

Piszą o nas:

 • Nie ma opcji żeby dać mniej niż 5 gwiazdek ? Ania - gospodyni jest niepowtarzalna, już po 1szym dniu człowiek czuje się jak w domu. Na śniadanie rozpieszcza przepysznym omletem i świetnym humorem od samego rana ? Wrócimy na pewno!
  Sylwia
 • Rewelacyjnie spędzony czasPani Ania wspaniała. Od śniadania do wieczora chętna do pomocy. Jak na pobyt to tylko Tam. Masaże które są tam oferowane są super i pełna godzina. Byliśmy na rocznicę z kolacja. Warto
  Jacek
 • Do Villa Fiore z mężem i z dziećmi jeździmy od lat, polecam to miejsce z czystym sumieniem. Właścicielka wspaniała kobieta dzięki niej czujesz się jak w domu. Atmosfera jest wspaniała, czyste pokoje , a śniadania najlepsze !! Jeszcze nie raz tam wrócimy.
  Beata
 • Raz przyjedziesz i już zawsze będziesz mile wspominać to miejsce. Gospodarze tworzą niezwykle miłą atmosferę, usiądą, pogadają. Pokoje czyściutkie, z łazienkami . Dzieci mają się gdzie bawić, jest grill i duży stół z parasolem
  Asia
 • Jesteśmy już 3 raz u Ani właścicielki.To wspaniałe miejsce ,świetny klimat, przepyszne śniadanka (nasze ulubione) czysto wszędzie az błyszczy.Nie chcę się wyjeżdżać. Nasz syneczek nie może się nacieszyć cudownymi pieseczkami.Napewno powrócimy
  Joanna
 • Spędziliśmy tam z Mężem pierwszą rocznicę ślubu, było przytulnie, romantycznie ale przede wszystkim wesoło. ? Pani Aneczka... To cudowna kobieta, która dba o swoich gości oraz napędza całą atmosferę. ❤Pokoje z łazienkami bardzo czyste i zadbane. Śniadanka przepyszne, już tęsknię za omlecikiem.???
  Julita