Tatrzańskie wici

Co roku na początku lipca zaczyna się coroczny cykl imprez znany jako "Tatrzańskie Wici" :)

To nie lada gratka dla turystów - masa imprez plenerowych, koncertów, konkursów - całe lato wypełnione atrakcjami spod znaku góralskiego folkloru :)

"Tatrzańskie wici" to wyjątkowa okazja do spotania się z tradycjami Podhala

Biały Dunajec oczywiście aktywnie uczestniczy w tym cyklu - i to właśnie u nas odbywa się chyba najpopularniejsza impreza - "Wybory Nośwarniyjsyj Górolecki". Dużym powodzeniem cieszy się także nasz "Dzień Pstrąga", a trzecim wydarzeniem, które odbędzie się w naszej miejscowości będzie "Dunajeckie Granie". 

Villa Fiore serdecznie zaprasza do Białego Dunajca :)

Zostaw komentarz:

Piszą o nas:

 • Nie ma opcji żeby dać mniej niż 5 gwiazdek ? Ania - gospodyni jest niepowtarzalna, już po 1szym dniu człowiek czuje się jak w domu. Na śniadanie rozpieszcza przepysznym omletem i świetnym humorem od samego rana ? Wrócimy na pewno!
  Sylwia
 • Rewelacyjnie spędzony czasPani Ania wspaniała. Od śniadania do wieczora chętna do pomocy. Jak na pobyt to tylko Tam. Masaże które są tam oferowane są super i pełna godzina. Byliśmy na rocznicę z kolacja. Warto
  Jacek
 • Do Villa Fiore z mężem i z dziećmi jeździmy od lat, polecam to miejsce z czystym sumieniem. Właścicielka wspaniała kobieta dzięki niej czujesz się jak w domu. Atmosfera jest wspaniała, czyste pokoje , a śniadania najlepsze !! Jeszcze nie raz tam wrócimy.
  Beata
 • Raz przyjedziesz i już zawsze będziesz mile wspominać to miejsce. Gospodarze tworzą niezwykle miłą atmosferę, usiądą, pogadają. Pokoje czyściutkie, z łazienkami . Dzieci mają się gdzie bawić, jest grill i duży stół z parasolem
  Asia
 • Jesteśmy już 3 raz u Ani właścicielki.To wspaniałe miejsce ,świetny klimat, przepyszne śniadanka (nasze ulubione) czysto wszędzie az błyszczy.Nie chcę się wyjeżdżać. Nasz syneczek nie może się nacieszyć cudownymi pieseczkami.Napewno powrócimy
  Joanna
 • Spędziliśmy tam z Mężem pierwszą rocznicę ślubu, było przytulnie, romantycznie ale przede wszystkim wesoło. ? Pani Aneczka... To cudowna kobieta, która dba o swoich gości oraz napędza całą atmosferę. ❤Pokoje z łazienkami bardzo czyste i zadbane. Śniadanka przepyszne, już tęsknię za omlecikiem.???
  Julita